Login or create new account.

Pellentesque habitant morbi fames ac turpis egestas. Vestibulum tortor quam. Pellentesque habitant

Review your order.

Pellentesque habitant morbi fames ac turpis egestas. Vestibulum tortor quam Pellentesque habitant.

Payment And FREE shipment.

Pellentesque habitant morbi fames ac turpis egestas. Vestibulum tortor quam. Pellentesque habitant

Client Login
Or
 • Future Generation Systems

Seslimarket

Müsterilerinize Sesinizi Duyurun

Sesli Market sayesinde müsterilerinize istediginiz mesaji dinletebilir, hatta onlara kendi isimleri ile hitap edebilir ve onlari farkli opsiyonlara yönlendirerek iletisim kurabilirsiniz.

Sesli Market'i kullanmak için tek yapmaniz gereken, görüsmek istediginiz müsterilerinizin isimlerini,telefon numaralarini, nasil bir akisla ve hangi soru/cevaplarla iletisim kurmak istediginizi bize iletmek.

Sesli Market hizmeti ile istediginiz detayda mesaj dinlenme raporuna ulasarak kurdugunuz iletisimin etkinligini ölçebilirsiniz

 • Predictive
 • Progressive
 • Smart Predictive
 • Preview
Sesli Market Nedir?

Istenilen zamanda, kaydi yapilmis sesli mesaj/ mesajlarin otomatik sekilde , istenilen telefon numaralarinin aranarak dinletilmesi ve telefon tuslari veya ses kayit ile bilgi toplamasi "SESLI MARKET" hizmetidir.

Avantajlari

• Alternatif telekom altyapilariyla düsük bir maliyet ile iletisim kurmanizi saglar.

• Aktif veya potansiyel müsterilerinizle interaktif iletisim kurmanizi saglar.

• Yatirim maliyeti gerektirmez.

• Insan kaynagi gerektirmez.

• Günde 1.000.000 kisiye kadar ulasma olanagi sunar.

• Beklentilerinize uygun detayli raporlama sunar.

Operatörün önüne müsteri ile ilgili gerekli bilgiler gönderilir. Bu metodun kullanilmasinin sebebi ise aramalarin daha hizli yapilabilmesi, sadece basarili görüsmelerin operatörlere aktarilmasi neticesinde verimli operatör kullaniminin saglanmasidir. Bu da maliyetlerin azaltilmasini saglar ki birçok çagri merkezinin en büyük gideri personel maliyetidir.

Predictive

Predictive arama sisteminde çagri sistem tarafindan otomatik olarak yapilir. Belli kriterler dogrultusunda, belli bir veritabanindan aranacak bir numara seçilir ve arama baslatilir. Aramanin sonucu yine sistem tarafindan incelenir ve uygun islem yapilir. Mesgul, fax veya otomatik karsilama cihaz sinyali algilanmasi durumunda, sistem yöneticisinin programlamasi dogrultusunda, aranan numara “aranacaklar” listesine konulur veya artik dikkate alinmaz

Progressive

Progresive arama bir tür Predictive Dialing’dir; ama bu metotda, çagri merkezinde uygun bir operatör olusuncaya kadar dis arama baslatilmaz.

Smart Predictive

Smart Predictive arama sisteminde farkli olarak çagri sistem tarafindan otomatik olarak yapilir ve baglandigi zaman müsteriye belli mesajlar dinletilir ve telefon tuslari ile gerekli yönlendirmeler yapilir.Istenildigi takdirde çagri canli operatöre aktarilir.

Preview

Preview arama metodunda, operatörün önünündeki PC’nin ekraninda aranacak kisi ile ilgili ön bilgiler sunulur. Bu bilgiler “Göz Atmak” ya da “Ön Inceleme” yapmak için açilmistir.

Aranacak kisinin profil kaydinin operatöre sunumundan sonra belli bir süre içerisinde arama otomatik olarak baslayabilecegi gibi, operatörün tetiklemesi ile de baslatilabilir.

 • Image

  Çagri Merkezi

  Sesware Çagri Merkezi

 • Image

  IVR

  Etkilesimli Sesli Yanit Sistemi

 • Image

  ACD

  Çagri yönlendirme/Sesli Mesaj

 • Image

  Telekonferans

  Sanal Toplanti

 • Image

  IP-PBX

  Sesware IP-PBX

 • Image

  Seslimarket

  Müsterilerinize Sesinizi Duyurun

 • Image

  Vodafone Bulut Santral

Telefon

Destek

Satış

Bilgi

Arçelik A.Ş.’nin, servis - müşteri iletişimini, müşteri ihtiyaç ve beklentilerinin ötesine taşımak ve tüketiciler ile kesintisiz iletişimi sağlamak amacıyla başlattığı Arcloud projesi birçok avantaj sunuyor. Fiziksel hat kısıtı olmayan Arcloud ile ofis / GSM tüm görüşmelerin ses kayıtları alınıyor, web sayfası üzerinden kolay erişim ve yönetim sağlanıyor. Kesintisiz iletişim imkanı sunan proje, homeOffice çalışma imkanı da sağlıyor.
Kurumsal kimliğe uygun IVR yapısı, GSM görüşmelerde ses kaydı ve raporlama, müşteri temsilcisi performanslarının raporlanması ve anlık izlenmesi ve maliyetlerde azalma, projenin diğer önemli avantajları arasında bulunuyor.

2013 yılının ikinci yarısında 18 serviste pilot olarak başlayan uygulama, 2014 yılı sonunda 150 serviste hayata geçirildi. 2015 yılı Ekim ayı itibariyle bulutta hizmet veren servis sayısı ise 236’ya ulaştı. Arçelik A.Ş., 2016 yılı içerisinde tüm servislerinde Arcloud uygulamasını kullanmayı hedefliyor.


Son derece başarıyla uygulanan proje bugüne kadar birçok ödüle de layık görüldü. 2014 Yılında “Müşteri Mutluluğu Yaratanlar” kategorisinde “En Başarılı Koçlular” ödülünü aldı. Yine 2014 yılında Arçelik içerisinde “Fark Yaratanlar” kategorisinde Zirveye Koşanlar ödüllerinde 1.lik ödülüne layık görüldü. 2015 yılında ise Eurocloud Türkiye ödüllerinde 2.’lik ödülü aldı.